Služby

Pronájem areálu

Pronájem zařízení

Akce na míru

Genius Loci je často slýchané slovní spojení používané v souvislosti s rosickou pivovarskou zahradou. Ač průběžně v rekonstrukci, mnohým již pomohla ozdobit narozeninovou oslavu nebo firemní večírek. I proto do nabídky našich služeb patří pronájem areálu pro soukromé účely a s ním spojený catering šitý každé události na míru.

Důležitými prvky pivovarského areálu jsou altán, který před deštěm a ostrým sluníčkem pohodlně schová až 70 hostů, a posezení na stromy krytých terasách u řeky s celkovou kapacitou více než 200 lidí. Pivovarský areál pohodlně pojme až 500 lidí. Nedílnou součástí poskytovaných cateringových služeb je také pronájem výčepních zařízení, udírny, grilu, pivních setů nebo slunečníků. Vybavení si lze zapůjčit i (mimo areál) pro soukromé potřeby.

Nejednou se pod rozložitými jasany motalo prasátko na rožni a pivo teploty původních ležáckých sklepů teklo proudem, srovnatelným s jarním průtokem přilehlé řeky Bobravy. Nejednou jsme byli svědky překvapených oslavenců, kteří byli lstivě a nevědoucně přilákáni na svoji vlastní párty. Nejednou jsme zajišťovali instalaci a obsluhu ozvučovací techniky, osvětlení či pódia pro živou i reprodukovanou hudbu nebo kulturní produkci. Na sto způsobů se již v zahradě veselilo, pilo a hodovalo; to vše s vzornou obsluhou pivovarské chásky. Vždy to stálo za to!

Pronájem areálu – v současné době není možný z důvodu rekonstrukce
V případě zájmu o uspořádání soukromé akce, prosím, kontaktujte Lukáše
Tel.: 604 847 813

Catering
Ušijeme vám oslavu na míru. Od pozvánky po samotnou realizaci. Rádi zajístíme veškeré občerstvovací služby v areálu Starého pivováru v Rosicích i mimo něj. Pro bližší info a osobní domluvu volejte Jirkovi
Tel.: 773 973 527

Na vaši akci můžeme zapůjčit:

Výčepní zařízení jednokohoutové s vestavěným kompresorem –
200 Kč/den, 300 Kč/víkend

Výčepní zařízení dvoukohoutové s vestavěným nebo externím kompresorem –

300 Kč/den, 500 Kč/víkend

Výčepní pult čtyřkohoutový s vodním chlazením, externím kompresorem a
naražeči – 500 Kč/den, 800 Kč/víkend

Čtyřhořákový plynový gril – 300 Kč/den, 500 Kč/víkend (možnost zapůjčení
odvážené plynové bomby)

Přenosná udírna – 300 Kč/den, 500 Kč/víkend

Pivní sety (10 kompletů) cena za jeden komplet (stůl + 2 lavice) – 50Kč/den, 100 Kč/víkend

Nůžkový stan – střecha 6 x 4m – 1000 Kč/den, 1500 Kč/víkend

Ozvučení
Nabízíme pronájem ozvučení. Zajistíme instalaci a obsluhu ozvučovací techniky (Zeck, HK audio) na vaší akci. Cena se odvíjí dle požadovaného výkonu a množství dodané aparatury od cca 1000 – 3000 Kč/den