Služby

Pronájem areálu

Pronájem zařízení

Akce na míru

Genius Loci je často slýchané slovní spojení používané v souvislosti s rosickou pivovarskou zahradou. Ač průběžně v rekonstrukci, mnohým již pomohla ozdobit narozeninovou oslavu nebo firemní večírek. I proto do nabídky našich služeb patří pronájem areálu pro soukromé účely a s ním spojený catering šitý každé události na míru.

Důležitými prvky pivovarského areálu jsou altán, který před deštěm a ostrým sluníčkem pohodlně schová až 70 hostů. Nedílnou součástí poskytovaných cateringových služeb je také pronájem výčepních zařízení, udírny, grilu, pivních setů nebo nůžkového stanu. Vybavení si lze zapůjčit i (mimo areál) pro soukromé potřeby.

Nejednou se pod rozložitými jasany motalo prasátko na rožni a pivo teploty původních ležáckých sklepů teklo proudem, srovnatelným s jarním průtokem přilehlé řeky Bobravy. Nejednou jsme byli svědky překvapených oslavenců, kteří byli lstivě a nevědoucně přilákáni na svoji vlastní párty. Nejednou jsme zajišťovali instalaci a obsluhu ozvučovací techniky, osvětlení či pódia pro živou i reprodukovanou hudbu nebo kulturní produkci. Na sto způsobů se již v zahradě veselilo, pilo a hodovalo; to vše s vzornou obsluhou pivovarské chásky. Vždy to stálo za to!

Pronájem areálu – v současné době je možný pouze v nouzovém režimu
V případě zájmu o uspořádání soukromé akce, prosím, kontaktujte Lukáše
Tel.: 730 516 504

Catering
Ušijeme vám oslavu na míru. Od pozvánky po samotnou realizaci. Rádi zajístíme veškeré občerstvovací služby v areálu Starého pivováru v Rosicích i mimo něj. Pro bližší info a osobní domluvu volejte Jirkovi
Tel.: 773 973 527

Na vaši akci můžeme zapůjčit:

Výčepní zařízení jednokohoutové s vestavěným kompresorem

Výčepní zařízení dvoukohoutové s vestavěným nebo externím kompresorem

Výčepní pult čtyřkohoutový s vodním chlazením, externím kompresorem a
naražeči

Čtyřhořákový plynový gril

Přenosná udírna

Pivní sety (10 kompletů)

Nůžkový stan – střecha 6 x 4m

Ozvučení
Nabízíme pronájem ozvučení. Zajistíme instalaci a obsluhu ozvučovací techniky (Zeck, HK audio) na vaší akci. Cena se odvíjí dle požadovaného výkonu a množství dodané aparatury.